Originální doplňky s oblečení

Když už si na sebe něco vezmete, chcete aby ostatní ocenili Váš styl, vkus a snahu, kterou jste věnovali přípravě dané stylizace. Možná toužíte po tom, se pokaždé vyjímat, proto pro Vás nejsou vhodné domácí oděvy, nebo jednoduché, základní oblečení. Nezapomeňte, že i to obyčejné oblečení, může vypadat netypicky, když je sladíte s neobvýklými doplňky. Co byste měli zvolit?

Šály a šátky

Ženy je milují, protože jemně zahalují krk, a přitom jsou celkem elegantní (https://www.casnaboty.cz/cze_m_Damska-obuv_Damske-kotnikove-boty-540.html). Nejdůležitější je vzor, protože nemůže být hladký nebo jednoduchý, když se chcete vyjímat. Pohrajte si s nimi, a zvolte pruhovanou šálu nebo vzdušný šátek s velkými puntíky.

Kabelky

Dámy nejvíce milují dvě věci – dámské boty a kabelky. Do kabelky můžou všechno schovat, a ještě s jejich pomocí ozvláštnit outfity. Tentokrát zvolte malé psaníčko na nákupy, a na večer si připravte kabelku netypického tvaru. Hrajte si, tvořte, nebojte se různých kombinací.

Obuv

Jsou to ale boty, které mohou úplně změnit charakter daného outfitu, nebo konečný vzhled celé stylizace. V obchodech je jich tak hodně, že rychle najdete takové, které jste na ulici ještě neviděli. Nebojte se barev, ale schválně si vyberte žluté, určitě neonové  pánské boty. Můžete taky k modelům vybírat netypické tkaničky, nebo je sami měnit připevněním různých cvočku a jiných drobných a malých doplňků.

You may also like

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *